23-09-2017r.
___________

Targi EMO Hannover 2017 pod hasłem „Łączność systemów inteligentnej produkcji”

emo-2017.jpg Po czteroletniej pauzie, pierwsze wiodące targi branży obrabiarkowej na świecie znowu otworzą swoje drzwi w Hanowerze w dniach od 18 do 23 września 2017 roku. Motto "Łączność systemów inteligentnej produkcji" pozwoli przeanalizować kwestie digitalizacji i tworzenia sieci dla operacji produkcyjnych.

Organizatorzy EMO są pewni, że EMO Hannover 2017 przyniesie znaczący impuls do wdrożenia szeroko omawianego pojęcia Przemysł 4.0 lub Internet Rzeczy (Internet of Things -IoT).

W łańcuchu produkcji ważne jest, aby połączyć w sieć systemów nie tylko dostawców części, komponentów, ale także partnerów logistycznych i finalnie, również klientów. Takie połączenie oznaczać będzie olbrzymi krok naprzód w kategoriach wydajności i elastyczności produkcji.

 

logo-tt-dopisek.jpgMetal Team wraz ze swoją marką produktów jakim są mocowania „Tech Team” oraz systemy automatyzacji produkcji znakomicie wpisuje się ten trend.

 

 rexio_brother.jpg Podczas tegorocznych targów EMO na naszym stoisku zaprezentowany zostanie, opracowany w 100% przez nas, system automatyzacji produkcji w postaci zrobotyzowanego gniazda produkcyjnego w skład, którego wchodzi:

- Systemy mocujące Tech - Team
- Zintegrowany system paletowy REXIO wraz z automatyzacją – całkowicie autorski projekt Metal Team
- Centrum frezarsko-gwintujące Brother S700X1

Jak zawsze, zapraszamy również gorąco do odwiedzenia stoisk naszych partnerów handlowych: Yamazaki Mazak, Citizen, Brother i Okamoto. Obszerną informację na temat prezentowanych na targach obrabiarek oraz dane z numerami stoisk znajdą Państwo pod poniższymi linkami:

Mazak: https://www.mazakeu.pl/pl/nowo%C5%9Bci-wydarzenia/firma/EMOpreview/

Citizen: http://www.emo-hannover.de/exhibitor/citizen/060027?source=akl

Brother: http://www.emo-hannover.de/exhibitor/brother/060713?source=akl

Okamoto: http://www.emo-hannover.de/exhibitor/okamoto/060681?source=akl

Oczywiście pozostajemy do dyspozycji naszych klientów na stoiskach naszych partnerów.

EMO Hannover jest miejscem spotkań specjalistów z branży produkcyjnej z całego świata. Całe spektrum wydarzeń specjalnych sprawia, że targi te stają się jednym z najważniejszych ośrodków transferu wiedzy w dziedzinie międzynarodowej technologii produkcji. Tu rodzą się nowe trendy i w rzeczywistości właśnie tutaj wyznaczane są nowe standardy!

Serdecznie zapraszamy naszych klientów, dostawców i kooperantów!

HALA nr 6 | STOISKO K12


Aktualności

24-01-2017r.
___________

Nowy layout sklepu  został stworzony w responsive web design.
Pozwala to na poprawne wyświetlanie się strony sklepu na każdym dostępnym urządzeniu, a tym samym zwiększa liczbę potencjalnych klientów.

Ponadto nowa odsłona sklepu internetowego DlaMechanika.pl to nowoczesna, przejrzysta i czytelna prezentacja oferty, szereg usprawnień w wyszukiwaniu produktów i niebanalna karta produktu oraz w pełni mobilna strona. To niektóre z zalet naszego nowego sklepu internetowego.

W tym roku duży nacisk stawiamy na rozbudowę sklepu o kolejne produkty w zakresie obróbki CNC, w tym oprzyrządowanie i akcesoria, które są najczęściej poszukiwane przez klientów. Dzięki temu nasi klienci będą mogli w jednym miejscu zamawiać produkty z różnych kategorii towarowej.