Akcesoria

Wszystkie modele serii DARWIN mogą być podłączone do jednostek specjalnych, które zapewniają prawdziwą i właściwą superfiltrację. Ich użycie pozwala na wiele permutacji i daje wzrost wydajności do 99,7%. Te specjalne jednostki można dodać w dowolnym momencie, nawet po zainstalowaniu filtr powietrza. Te specjalne jednostki można dodać w dowolnym ...

Wszystkie modele serii DARWIN mogą być podłączone do jednostek specjalnych, które zapewniają prawdziwą i właściwą superfiltrację. Ich użycie pozwala na wiele permutacji i daje wzrost wydajności do 99,7%. Te specjalne jednostki można dodać w dowolnym momencie, nawet po zainstalowaniu filtr powietrza. Te specjalne jednostki można dodać w dowolnym momencie, nawet po zainstalowaniu filtru powietrza.

Filtry wstępne:

GUARD: dwustopniowy (metalowy i syntetyczny) filtr wstępny dla bardziej szorstkich cząstek i znacznych ilości metalowych drobinek i mgły olejowej.

Filtry końcowe:

SYNTEZA: elektrostatyczny filtr końcowy do eliminacji cząstek mgły olejowej, dymu i mikro mgły.

CLIPPER: włókno szklane dla filtracji absolutnej.

MIKROFILTR: filtr z aktywnym węglem do eliminacji nieprzyjemnych i szkodliwych zapachów.

Więcej

Akcesoria  Jest 2 produktów.

W magazynie
Włókno szklane dla filtracji absolutnej.
1 554,00 zł
W magazynie
Dwustopniowy (metalowy i syntetyczny) filtr wstępny dla bardziej szorstkich cząstek oraz znacznych ilości drobinek metalowych i mgły olejowej.
3 570,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów