Uchwyty mechaniczne

Uchwyty mechaniczne  Jest 4 produktów.

W magazynie
Uchwyt mechaniczny Kitagawa B206 ( 169 mm) jest uchwytem mechanicznym zasilanym cylindrem hydraulicznym. Uchwyt ten, charakteryzujący się dużą siłą zacisku szczęk, przeznaczony jest do chwytania dużych detali przy wysokich parametrach obróbczych. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej.
7 393,00 zł
W magazynie
Uchwyt mechaniczny Kitagawa B208 ( 210 mm) jest uchwytem mechanicznym zasilanym cylindrem hydraulicznym. Uchwyt ten, charakteryzujący się dużą siłą zacisku szczęk, przeznaczony jest do chwytania dużych detali przy wysokich parametrach obróbczych. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej.
7 755,00 zł
W magazynie
Uchwyt mechaniczny Kitagawa B210 ( 254 mm) jest uchwytem mechanicznym zasilanym cylindrem hydraulicznym. Uchwyt ten, charakteryzujący się dużą siłą zacisku szczęk, przeznaczony jest do chwytania dużych detali przy wysokich parametrach obróbczych. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej.
9 050,00 zł
W magazynie
Uchwyt mechaniczny Kitagawa B212 (304 mm) jest uchwytem mechanicznym zasilanym cylindrem hydraulicznym. Uchwyt ten, charakteryzujący się dużą siłą zacisku szczęk, przeznaczony jest do chwytania dużych detali przy wysokich parametrach obróbczych. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej.
12 580,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów